Tynki

Tynki

Tynki cienkowarstwowe to warstwa wykończeniowa, której podstawowa funkcja to ozdoba ściany lub elewacji oraz jej ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W asortymencie Dreier znajdziecie m.in. tynki akrylowe, tynki silikonowe oraz tynki mozaikowe. Każdy z nich odznacza się doskonałą jakością i trwałością. W zależności od potrzeb możecie dobrać tynk o odpowiednich właściwościach.

DREIER 603

Tynk silikonowy

Najwyższej jakości zewnętrzna wyprawa tynkarska. Specjalnie opracowana receptura gwarantuje najlepszą w swojej klasie paroprzepuszczalność, odporność na zabrudzenia i działanie wody i UV.

DREIER 602
Tynk silikonowo-silikatowy

Tynk Xyloksanowy jest ulepszoną wersją tynku silikatowego. Połączenie właściwości silikonu i silikatu pozwala utworzyć powłokę oddychającą, odporną na czynniki atmosferyczne i obciążenia mechaniczne.

DREIER 601
Tynk akrylowy

Tynk akrylowy Dreier jest produktem cienkowarstwowym, barwionym w masie. Ta stale ulepszana, popularna wyprawa elewacyjna, nadaje się do nakładania ręcznie lub natryskowo.

DREIER 605
Tynk mozaikowy

Wyprawa elewacyjna będąca mieszkanką najlepszych żywic i kolorowych kruszyw. Dzięki mieszaniu ich w różnych konfiguracjach i proporcjach, możemy uzyskać ogromną paletę kolorów. Produkt popularny szczególnie przy wykończeniu cokołów, kominów i innych miejsc szczególnie narazonych na zabrudzenia.