Klej do płytek

Kleje do płytek

Idealny klej do płytek powinien być dostosowany do rodzaju powierzchni, tak by materiał nie pękał i nie odpadał od ściany. Tylko dobrej jakości kleje sprawią, że okładzina z płytek będzie nam służyć przez wiele lat. W naszej ofercie prócz standardowego kleju do płytek można znaleźć również klej do używania przy systemach ogrzewania podłogowego.

DREIER 301
Klej do płytek

Mrozo- i wodoodporna zaprawa klejowa do glazury i terakoty, stosowana na typowe podłoża budowlane. Do wewnątrz i na zewnątrz.

DREIER 302
Klej wysokoelastyczny do płytek

Wysokoelastyczna zaprawa mrozo- i wodoodporna do glazury, terakoty, płytek elewacyjnych i gresowych, oraz do kamienia elewacyjnego.  Duża elastyczność pozwala stosować ją na sytemy ogrzewania podłogowego, tarasy i balkony. 

DREIER 750
Hydroizolacja dwuskładnikowa

Hydroizolacja dwusładnikowa DREIER 750 jest elastyczną zaprawą uszczelniającą i zabezpieczającą różne powierzchnie przed działaniem wody. Może służyć do izolowania pionowych ścian mieszczących się w gruncie, jak również do izolowania międzywarstwowych powierzchni np. : pod płytki ceramiczne na balkonach, tarasach, w łazienkach, natryskach i basenach.