Grunty

grunty

Grunty wykorzystywane są w celu zwiększenia przyczepności podłoża, zmniejszenia lub wyrównania jego chłonności oraz jego wzmocnienia. Dostępne w naszej ofercie grunty można stosować pod tynki, powłoki malarskie czy wylewki betonowe. Wysoka jakość naszych produktów pozytywnie wpływa na skuteczność gruntu i ostateczny wygląd wykańczanej powierzchni.

DREIER 606
Grunt podtynkowy akrylowy

Gotowy produkt do wzmocnienia i przygotowania podłoża pod tynki akrylowe lub mozaikowe. Poprawia przyczepność, zabezpiecza przed działaniem wilgoci. Produkt barwiony pod kolor tynku.

SI DREIER 608
Grunt podtynkowy SI

Specjalnie przygotowany preparat do gruntowania podłoża przed położeniem tynków silikonowych, xyloksanowych i dekoracyjnych. Produkt barwiony pod kolor tynku.

DREIER 706 PROFI
Grunt pod farbę akrylową

Gotowy preparat do zabezpieczania powierzchni przed malowaniem farbą akrylową. Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkt barwiony pod kolor farby.

DREIER 708 PROFI
Grunt pod farbę silikonową

Środek zwiększający przyczepność i chłonność podłoża. Wysoce paroprzepuszczalny. Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz budynków. Stosowany jako podkład pod farbę silikonową.  Barwiony pod kolor farby.

Grunt BETONKONTAKT

Grunt do powierzchni ścisłych i niechłonnych. Tworzy doskonałą warstwę szczepną między podłożem a tynkiem ręcznym, maszynowym, wylewką posadzkową lub klejem do płytek. Stosowany również na powierzchnie szkliste (np. płytki ceramiczne).

DREIER GRUNT UNIWERSALNY

Służy do gruntowania suchych, porowatych i chłonnych podłoży betonowych, gipsowych i cementowo-wapiennych. Produkt penetruje i wzmacnia podłoże oraz poprawia przyczepność kleju do płytek lub posadzek samopoziomujących.

DREIER GRUNT UNIWERSALNY PLUS

Głębokopenetrujący,  wydajny grunt do wzmacniania bardzo starych podłoży. Dzięki swojej drobnocząsteczkowej strukturze wnika wyjątkowo głęboko by jeszcze lepiej wzmocnić podłoże.

DREIER GRUNT UNIWERSALNY EXTRA

Supergłębokopenetrujący grunt przeznaczony do wyrównywania
i obniżania chłonności bardzo starych, piaszczących, kredujących
i chłonnych powierzchni. Dzięki wysokiej zdolności penetracji w podłoża zapobiega zbyt szybkiemu pochłanianiu wody, a także powoduje jego wzmocnienie oraz zespojenie.